Adana Avukat İsmail Sari
Avukat İsmail Sarı
 
Site Sahibinden
        Merhaba!
        “Günün en güzel saatleri sizlerin olsun” temennisi ile başlamak istiyorum.

        Web sitemize yeni değişiklikler eklendi. Bu değişikliklerden bir tanesi beklide en önemlisi “HAKLARINIZ” linkidir. Bu linkte; amacımız mümkün olduğu kadar, bir vatandaş olarak öncelikle Anayasal haklarınızı bilmenize ve bu haklarınızı yerli yerinde kullanmanıza katkı sağlamaktır.
        Sizlere, bu yönüyle ne kadar katkıda bulunabilirsek, bu bizi ayrıca mutlu edecektir.
        Haklarınızı bilmek, yaşamınızda karşılaşmış bulunduğunuz sorunları, daha kolay çözmenize yardımcı olacaktır.
        Örneğin bir evde kiracısınız veya evinizi kiraya verdiniz, bir iş yerinde çalışan bir işçisiniz veya işyerinizde işçi çalıştırıyorsunuz, bir polis ya da jandarma tarafından bir suç şüphesi ile durduruldunuz, sorgulanmak isteniyorsunuz, ya da size karşı bir suç işlendi, suçtan mağdur oldunuz, yada gecenin bir yarısında kapınız çaldı, polis evinizi aramak istiyor…
          İşte bu gibi durumlarda, sizlere nasıl davranmanız gerektiği, haklarınızın neler olduğu hususunda çok teknik olmasa da sitemizdeki bilgilerin bir fikir vereceğinden asla kuşkumuz yoktur.
          Sitemiz, yeni eklenen “GÜNCEL-MAKALELER” linkinde şimdilik belirli zaman aralıkları içerisinde olmasa da çeşitli konuları işleyen yazılarımız yayınlanacaktır. Amacımız, sizleri çok yakından ilgilenen konulara değinerek, toplumsal anlamada genel olarak bilinçlenme düşüncenize katkı sağlamaktır.
           Hemen her gün içinde olduğumuz, trafikle ilgili küçük uyarı yazılarımız ise “TRAFİK” linkinde bulunmakta olup, sitemizde değinilmesini istediğiniz konularla ilgili fikir ve düşüncelerinizi içeren mesajlarınızı beklediğimizi bilmenizi isteriz.
             İyi okumalar, hoşça kalın…
                            Avukat İsmail Sarı

 
Ziyaretçi Sayısı : 549188 Sayfa Gösterimi : 8261147 Online Kişi: 11